به وبسایت کیمیای سبز شرق خوش آمدید

با عنایت به اهمیت تامین بهداشت در اماکن عمومی و خصوصی و با توجه به آلودگی ها و بیماری های ناشی از وجود حشرات و جانوران موذی و لزوم کنترل محیط زیست و پاکسازی مراکزی نظیر هتل ها، رستوران ها، بیمارستان ها، منازل مسکونی و دیگر اماکن، شرکت مهندسی کیمیای سبز شرق مفتخر است با بیش از ربع قرن تجربه و مجری بسیاری از طرح های ضدعفونی و مبارزه با حشرات و جوندگان در سطح کشور، اینک با برخورداری از تکنیکها و ابزار و سمومی جدید و از سوی دیگر با در اختیار داشتن کارشناسانی کارآمد و متخصص آمادگی خود را در جهت ضدعفونی و گندزدایی انواع آلودگی های (میکروبی، ویروسی، باکتریایی، قارچی و …) و سمپاشی انواع حشرات (سوسک، ساس، پشه، مگس، موریانه، بید، کک، مورچه و ….) جانوران موذی (موش خانگی، موش صحرایی، موش نروژی، موش سقفی و…) جانوران سمی (مار، رتیل، عقرب، هزار پا و…) و در نهایت سمپاشی کلیه امور کشاورزی اعلام می دارد.

شرکت کیمیای سبز شرق به شماره ثبت 289453 به جهت مبارزه با آفات، بیماریها، علفهای هرز و محصولات کشاورزی در خدمت هموطنان عزیز می باشد.

پیام مدیرعامل

مشتریان عزیز شرکت کیمیای سبز شرق با درود و خیر مقدم به شما عزیزان
ازاینکه وب سایت کیمیای سبز شرق را جهت ضد عفونی و دفع آفات و سمپاشی برگزیده اید متشکریم

شرکت ما با بهره گیری از دانش کارشناسان ماهر، استفاده از سموم و مواد ضدعفونی با کیفیت و اطلاعات علمی به روز جهت ارائه هر گونه خدمات در زمینه سمپاشی و ضد عفونی در رفع مشکل آفات و پاکسازی محیط بر علیه کلیه عوامل بیماری زا به شما عزیزان اطمینان خاطر می دهد.

عامل کلیدی در موفقیت این شرکت استفاده از سموم و مواد ضد عفونی ترکیبی با فناوری پیشرفته ، کارشناسان آموزش دیده، دارای سایت جامع و تخصصی با بیش از صد ها مقاله علمی از منابع معتبر که توسط مهندسان این شرکت به روز رسانی می شود و با ارائه یک برنامه کامل و مدون اقدام به دفع آفات و ضدعفونی محیط شما می کنند.

این شرکت متعهد به حفظ سلامت مشتری و حفظ مسائل زیست محیطی می باشد. در کیمیای سبز شرق اعتقاد ما بر آن است که در راستای حفاظت از محیط زیست اطرافمان و مراقبت از سلامت مشتری، کنترل و دفع آفات و ضدعفونی را به نحو کامل به انجام رسانیم.