همیشه یکی از نگرانی های افرادی که در بخش رستوران ها و مراکز تهیه غذا فعالیت دارند در زمینه مشاهده آفاتی مانند موش، انواع سوسک، مورچه و سایر آفات در محل فعالیت آن ها می باشد.

شرکت کیمیای سبز شرق با بهره مندی از سموم پیشرفته، تکنولوژی و دستگاه های سمپاشی روز دنیا و با دانش متخصصان دفع آفات، این نگرانی را برای شما برطرف نموده و کلیه آفات را از محل کار شما دفع می نماید تا شما در محلی امن و بهداشتی بدون هیچ نگرانی از وجود آفات مزاحم فعالیت نمایید.

مدیریت آفات و سمپاشی در رستوران و مراکز تهیه غذا و پیشگیری از ورود آفات از تخصص های کارشناسان شرکت ما می باشد که به صورت حرفه ای در صنعت غذا و رستوران ها با استفاده از سموم کم خطر و پیشرفته، توانسته موفقیت شایانی در زمینه سمپاشی رستوران ها و مراکز تهیه غذا به ارمغان آورد.

 مراحل زیر جهت سمپاشی و کنترل آفات در رستوران ها می باشد:

انجام بازرسی جامع توسط کارشناسان و متخصصان دفع آفات جهت بررسی منابع آلودگی

ارائه پیشنهادات از طرف کارشناسان به صاحبان رستوران ها و کترینگ ها (مراکز تهیه غذا) جهت حفظ بهداشت به بهترین شکل ممکن و ارائه برنامه های مدون و تعداد دوره های سمپاشی مورد نیاز با توجه به میزان آلودگی.

تهیه پرونده بهداشتی برای رستوران ها و مراکز تهیه غذا توسط کارشناسان جهت مدیریت آفات در محل بررسی شده که شامل اطلاعات مربوط به آلودگی محل مورد نظر ، سموم مصرفی در هر دوره و نیز اطلاعات مربوط به روش هایی که تا کنون در محل مورد نظر انجام شده و از طرفی برنامه های آتی که شرکت جهت ریشه کنی و سمپاشی های دوره ای قرار است در محل اجرا نماید.

بازدیدهای میان دوره ای جهت رفع آلودگی و لکه گیری در صورت بروز آلودگی مجدد .

آموزش روش های مناسب جهت حفظ بهداشت محیط و نظافت محل مزبور و بررسی میزان حفظ بهداشت در محیط به شکل دوره ای.

آموزش اصول بهسازی محیط به کارکنان جهت بستن راه های ورودی و خروجی حشرات و جوندگان، ایجاد تهویه مناسب در محیط و حفظ اصول بهداشت و ایمنی که بهترین روش برای پیشگیری می باشد.

انجام عملیات سمپاشی در رستوران ها و مراکز تهیه غذا و از طرفی حفظ بهداشت و اصول ایمنی از نکات بسیار مهمی است که برای رستوران ها و مراکز تهیه غذا و کترینگ ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شرکت نگین دشت در این راستا با بهره گیری از دانش متخصصان دفع آفات در رفع آلودگی محیط جهت سمپاشی اقدام نموده وکلیه نکات لازم و ضروری جهت پیشگیری از ورود آفات را به شما ارائه می دهد.

خدماتی که جهت سمپاشی مراکز تهیه غذا و رستوران ها ارائه می شود عبارتند از:

√ کنترل حشرات

آفاتی نظیر مورچه ها، انواع سوسک، سایر حشرات خزنده، جونده و.. می توانند به مواد غذایی آسیب رسانده و میکروب های حامل بیماری را از طریق اندام بدن به سطوح تهیه غذا و یا حتی به طور مستقیم به خود مواد غذایی انتقال دهند. ابتدا کارشناسان ما با بازرسی از محل مربوطه بستر اصلی رشد و تکثیر تخم حشرات و فعالیت آن ها را مشخص نموده و سپس با استفاده از سموم مجاز در رفع آلودگی و سمپاشی محیط اقدامات لازم صورت می گیرد.

کنترل حشرات پروازی

نظارت و کنترل بر فعالیت حشرات پروازی با روش های مختلف صورت می گیرد از جمله با استفاده از انواع طعمه ها و سموم مجاز جهت خلاص شدن از شر این حشرات بخصوص انواع مگس از نوع مگس های میوه و یا مگس های فاضلابی و …  در این زمینه ابتدا آلودگی مربوط به چاه های فاضلاب باید به صورت دوره ای رفع شود و باید کشف شود که از چه مسیری وارد می شوند، حالا با از بین بردن محل رشد، پرورش و تکثیر حشرات پس از مدتی آلودگی از محیط رفع می گردد.

کنترل جوندگان

روش کنترل جوندگان با استفاده از روش های تلفیقی مکانیکی، شیمیایی و مسدود کردن مسیرهای ورودی و خروجی موش و سایر جوندگان به راحتی امکان پذیر می باشد که این روش ها در تخصص کارشناسان آموزش دیده شرکت ما می باشد.

اصول بهسازی و رعایت بهداشت در محیط

حفظ و رعایت اصول بهسازی محیط از جمله بستن راه های ورودی و خروجی حشرات، ایجاد تهویه مناسب در محیط، دمای مناسب محیط و رعایت مسائل بهداشتی شامل تمیز کردن به موقع محیط و ابزار پخت و پز و کلیه ظرف ها از یک طرف و ضدعفونی محیط از طرف دیگر کمک شایانی به جلوگیری از رشد حشرات در محیط های رستورانی خواهد نمود. در حد امکان تمامی ظروف هر 3روز یکبار در وایتکس قرار بگیرند.

نظارت بر محیط، تعمیرات نواقص و حذف محل های پرورش حشرات

بستن درزها و ترک ها، تعمیر نشتی لوله ها، تعویض تهویه آشپزخانه و از بین بردن رطوبت که محل اصلی رشد و پرورش تخم حشرات می باشد همگی از ورود حشرات به محیط جلوگیری می نماید.

رستوران داران و تهیه غذا داران گرامی باید دقت کنند که حتماً از شرکت‌های سمپاشی دارای مجوز از وزارت بهداشت مانند شرکت مهندسی کیمیای سبز شرق، برای این کار کمک گرفته بگیرند

 مهمترین آفات و حشرات عمومی موجود در فضای رستوران ها:

مورچه، انواع سوسک، انواع مگس، آفات انباری، انواع موش و … از مهمترین آفات موجود در محیط های آشپزخانه های صنعتی و رستوران ها می باشد.

 چگونه از ورود موش به محیط رستوران خودداری کنیم؟

موش ها از آفات مزاحم و ترسناکی برای صاحبان رستوران ها به شمار می آیند. جوندگان از طریق جویدن بسته بندی مواد خوراکی و تماس با آن ها آسیب جدی را به مواد غذایی وارد نموده و آن ها را آلوده می نمایند. موش ها از طریق آب دهان و ادرار خود تمامی سطوح را آلوده نموده و از طرفی به دلیل حمل انواع پاتوژن ها می توانند از این طریق بیماری را انتقال دهند. از نشانه های وجود موش ها در محیط، آسیب و جویدن مواد غذایی و یا بوی ادرار و یا وجود فضله و جای پای آن ها در محیط می باشد. آن ها از یک سوراخ کوچک حتی به اندازه قطر یک مداد هم عبور می کنند.

 چند روش جهت پیشگیری از ورود موش به فضای رستوران ها و تهیه غذا

نگهداری کلیه مواد غذایی در ظروف درب بسته در کل ساعات شبانه روز

جلوگیری از انباشته شدن زباله ها و همچنین دور کردن زباله ها از محیط

جلوگیری کردن از ریخته شدن خرده های مواد غذایی بر روی سطح زمین

بستن کلیه راه های ورودی و خروجی انبار های مواد غذایی برای همه

جلوگیری از به هم ریختگی و انبار کردن اجناس و وسایل در فضای انبار

مدیریت، اجرا و نظارت انواع روش های مبارزه با آفات در محیط های رستوران و آشپز خانه های صنعتی را به ما بسپارید

شرکت کیمیای سبز شرق با بهره گیری از دانش مهندسان ماهر و آموزش دیده زیر نظر وزارت بهداشت در حوزه خدمت رسانی و سمپاشی رستوران ها، مراکز تهیه غذا، آشپزخانه های صنعتی و کترینگ ها و … آمادگی خود را اعلام می دارد.

شماره تماس فوری: 09128844997

شما عزیزان میتوانید بر روی واتساپ شماره فوق درخواست خود سریعا ارسال نمایید.

جهت مشاوره سمپاشی با کارشناسان ما در ارتباط باشید

شماره مستقیم کارشناس سمپاشی

09128844997