برخی از آفات متأسفانه به محل های صنعتی کسب و کار شما ( رستوران، مراکز تهیه غذا، کافی شاپ، مغازه، بیمارستان، کافه، ادارات، آزمایشگاه ها، کارخانجات و سایر محل های صنعتی و ….)  خسارات زیادی را به وجود می آورند. مدیریت بر حفظ و نگهداری از املاک و اموال شما، زمانی که آلودگی حشرات و جانوران موذی گسترش می یابد کار بسیار سختی می باشد.

کارشناسان شرکت سمپاشی کیمیای سبز شرق با تشخیص محل اصلی آلودگی همواره در ارائه راه حل های مؤثر  در جهت کنترل و سمپاشی آفات صنعتی، شما را یاری می نماید.

محل های آلوده به آفات در ساختمان ها و یا در فضای باز، گاهاً به صورت غیر قابل دسترس و پنهان می باشد که آفات به راحتی در آنجا رشد می کنند و پس از تشکیل کلونی این آلودگی در سایر نقاط گسترش می یابد. کارشناسان آموزش دیده شرکت سمپاشی نگین دشت با اطلاع از محل های آلوده، قبل از گسترش آلودگی، اقدام به حذف محل آلوده نموده و اقدامات پیشگیرانه سمپاشی تخصصی لازم جهت حفاظت از محل مورد نظر را انجام می دهند.

خدمات واحد سمپاشی کیمیای سبز شرق:

1- سمپاشی علیه کلیه حشرات (سوسک ، ساس ، موریانه ، پشه ، مگس ، بید ، کنه و…) در کلیه اماکن (سمپاشی رستوران ها ، سمپاشی هتل ها  ،سمپاشی بیمارستان ها ، سمپاشی ساختمان و برج ها، سمپاشی مغازه ها ، سمپاشی مسافرخانه ها و مهمانسرا ها و اماکن توریستی، سمپاشی کارخانجات صنعتی، سمپاشی کارخانه های مواد غذایی، سمپاشی بانک ها ، سمپاشی ادارات دولتی، سمپاشی شرکت ها، سمپاشی کافی شاپ ها وکافه ها  و….)

2- طعمه گذاری، تیرام پاشی و نابودی کامل موش (موش خانگی، موش سقفی، موش نروژی و….)

3- سمپاشی با سموم خارجی (بدون بو و لک)

4- سمپاشی جهت مبارزه با پشه و مگس با دستگاه فاگر(مه پاش)

5- بکارگیری روش ها و تکنیک های نوین برای نابودی و ریشه کنی سمپاشی ساس و سمپاشی کک

6- سمپاشی موریانه با دستگاه ها و سموم روز دنیا (رکود دار موریانه زدای در ایران)

استفاده از سموم معتبر اروپایی در چهارچوب تکنولوژی پیشرفته روز دنیا در مبارزه با آفات و سمپاشی ما را در بهبود بهره وری و انتقال اطلاعات به روز دنیا به مشتریان و ایجاد سیستمی کارآمد و مؤثرتر در خدمات رسانی هر چه بهتر یاری نموده است.

کیمیای سبز شرق با بهره گیری از دانش کارشناسان خبره در بحث سمپاشی همواره در بهبود شیوه های جدید و مؤثر در ریشه کنی آفات گام برداشته تا مشتریان در هر مکانی اعم از منازل، ادارات، بیمارستان ها، کارخانجات صنعتی و مواد غذایی، هتل ها و کلیه اماکن عمومی و… در مقابل آفات محفوظ بمانند.

لازم به ذکر است نوع محل جهت مبارزه و سمپاشی با آفات برای کارشناسان و متخصصان شرکت کیمیای سبز شرق هیچ فرقی نخواهد داشت. خدمات کنترل آفات صنعتی و روش های مبارزه با آلودگی ناشی از آفات در محل انبارها، واحد های تولیدی، کارخانه ها و محل ذخیره سازی مواد غذایی و یا صنعتی و …. با توجه به نوع محل و شرایط موجود توسط کارشناسان ما به شما پیشنهاد داده می شود و سپس متخصصان شرکت ما تا پایان پروسه نابودی آفات شما را همراهی خواهند کرد.