هدف از اجرای برنامه های سمپاشی مدارس و مهدکودک ها و دانشگاه ها حفاظت از سلامت دانش آموزان، دانشجویان و کارکنان در برابر آلودگی های ناشی از آفات و حشرات در برابر سموم مصرفی جهت نابودی و سمپاشی حشرات و جوندگان می باشد.

با اجرای برنامه مدیریت کنترل آفات می توانیم میزان استفاده از آفت کش ها را کاهش داده و از طرفی با حفظ اصول بهسازی محیط می توان از ورود آلودگی و آفات به محیط پیشگیری نمود. استفاده از روش های بیولوژیکی و غیر شیمیایی برای بحث مبارزه با آفات در دستور اول کار متخصصان کیمیای سبز شرق می باشد.

دیده شده که برخی از مدارس و دانشگاهها جهت کنترل آفات برای اینکه هزینه کمتری را متحمل شوند اقدام به خود درمانی کرده و با خرید سموم غیراستاندارد و بدون هیچ گونه آگاهی و عدم تخصص بر نحوه سمپاشی اقدام به سمپاشی می نمایند.

لازم به ذکر است این کار مسئولیت و عواقب بسیار زیادی را برای مسئولان مدارس و دانشگاه ها به همراه خواهد داشت.

همه دوست دارند فرزندشان در محیطی تحصیل کند که عاری از هرگونه آفات و آلودگی باشد، اینجاست که مدیران مدارس، مهدکودک ها و همچنین دانشگاه ها باید به فکر بهسازی شرایط برای رفاه حال دانش آموزانشان باشند.

اماده سازی محیط پاک برای فرزند دلبند شما تخصص ماست، چون ما در کار خود دارای تعصب هستیم و با کادری مجرب در خدمت شما هستیم، سمپاشی مدارس به صورت تخصصی و دوره ای کمک شایانی به پاکسازی محیط از لحاظ آفات و آلودگی ها مخصوصا وجود حشرات موذی و میهمان مثل کک، کنه، شپش، ساس و انواع سوسک دارد.

جهت مشاوره سمپاشی با کارشناسان ما در ارتباط باشید

شماره مستقیم کارشناس سمپاشی

09128844997