سمپاشی منازل مسکونی و آپارتمان ها از آنجایی که با آرامش افراد در ارتباط است از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و اگر توسط افراد غیر متخصص(کارشناس سمپاش) انجام شود میتواند خسارات زیادی را به همراه داشته باشد. در سمپاشی منازل رعایت نکات سمپاشی اهمیت بسیار بالایی دارد.

سمپاشی آفات در منازل توسط افراد غیر حرفه ای می تواند عواقب جبران ناپذیری داشته باشد و  همچنین خطرات جانی و مالی به همراه داشته باشد.

شرکت سمپاشی کیمیای سبز شرق از نیروی  های متخصص و مجرب و همچنین با استفاده از دستگاه ها و بهترین مواد وارداتی  عملیات سمپاشی شما را انجام خواهد داد.  با اطمینان خاطر می توانید سمپاشی منازل خود را به ما بسپارید.

بیشترین دلیل مراجعه برای سمپاشی منازل دیده شدن موش، سوسک ریز کابینتی، ساس تختخوابی، کک، مورچه، پشه و… بوده است

ابتدا مهندسین شرکت سمپاشی کیمیای سبز شرق با بازرسی کامل منزل  شما گونه آفت موجود را شناسایی کرده و سپس با بهره مندی از سموم بیخطر با تکنولوژی روز دنیا  و روش های موثر سمپاشی را در محل انجام خواهند داد و پس از آن کلیه اصول بهسازی محیط جهت ایمن نگه داشتن محل از ورود مجدد حشرات را بررسی کرده و به شما آموزش خواهند داد و همچنین روش های ممکن جهت اصلاح درز ها و شکاف ها و سایر راه حل های مناسب را به مشتری ارائه می دهند.

پس از مرحله سمپاشی که در محل آلوده صورت می گیرد، گزارشی دقیق و کامل به همراه توصیه های لازم جهت ایمن نگه داشتن منزل از ورود حشرات و سایر موارد لازم جهت کامل کردن مرحله درمان را به شما ارائه می دهند.

در صورتی که نیاز به بازدید های دوره ای طی یک برنامه ریزی مدون، زمان های لازم برای بازدید مجدد به مشتری اعلام می گردد.

جهت مشاوره سمپاشی با کارشناسان ما در ارتباط باشید

شماره تماس کارشناس سمپاشی

+98- 09128844997