اقدامات سمپاشی

شرکت کیمیای سبز شرق با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه مهار آفات در خدمت شما سروران می باشد، در اینجا باید بگویم که ما در زمینه سمپاشی و ریشه کنی مگس حرف برای گفتن داریم.

ما در جهت ریشه کنی مگس از سموم ارگانیک با ماندگاری بالا استفاده خواهیم کرد، ضمن اینکه هیچگونه سمیت و بویی ناشی از سمپاشی در محیط نخواهد ماند.

همه میدانیم که بیشتر کارخانجان لبنی، رستوران ها، شیرینی پزی ها و… از وجود مگس مخصوصا در تابستان رنج میبرند، از این رو ما با استفاده از مواد کاملا ارگانیک و دستگاه های روز دنیا بدون آسیب رسیدن به مواد غذایی، شیرینی و یا هرگونه مواد غذایی آسیب پذیر این کار را برای شما انجام خواهیم داد.

مگس ها که هستند؟

مگس حشره ای کاملا اهلی است که با زندگی بین انسان ها خو گرفته است و از هر مواد غذایی مثل مواد قندی، شیر، پسمانده غذاها، مدفوع، ادرار و… تغذیه میکند.

روش های جلوگیری از شیوع مگس ها

1- نصب توری درب و پنجره در محل کار و زندگی

2- مبارزه شیمیایی(حشره کش ها و سموم دفع آفات)

3- قراردادن درب بر روی ظرف موادغذایی

4- سوزاندن زباله ها و دفن بهداشتی آن ها در مکان تجمع زباله ها

5- استفاده از کاغذ ها و چسب های حشره کش

6- استفاده از دستگاههای برقی حشره کش

تهیه و کاربرد طعمه های مسموم جامد یا مایع شامل سم به میزان1تا 2 درصد و قند به میزان 10درصد در آب و مصرف این سموم در اطراف ساختمانها و یا مالیدن آنها به پایه ها و تیرکها و یا دیوارها نیزمیتواند موثر باشد.سموم ممکن است به صورت آئروسل یا اسپری تحت فشار در اماکن سرپوشیده مصرف شوند.

همچنین میتوان با سمپاشی مگس به صورت امولسیون یا سوسپانسیون در سطح و درون توده های زباله، مدفوع دام و طیور در دامداریها و مرغداریها به صورت هفتگی اقدام به لاروکشی و مبارزه با مگس ها نمود، در روشهای بیولوژیک اساس کار شناسایی، پرورش و رهاسازی دشمنان طبیعی و عوامل بیماریزای مگسها در طبیعت است. عوامل بیولوژیک متعددی در طبیعت باعث مرگ و میر مگس ها و کاهش جمعیت آنها میشوند.

سمپاشی و ریشه کنی مگس با استفاده از مواد موثر، هورمون ها، تله های مگس توسط کیمیای سبز شرق پذیرفته خواهد شد.

جهت مشاوره سمپاشی با کارشناسان ما در ارتباط باشید

شماره مستقیم کارشناس سمپاشی

09128844997