همه میدانیم صنعت هتل داری صنعت پرهزینه و از دسته صنعت هایی می باشد که حساسیت بالایی برخوردار است چون رابطه مستقیم با آرامش افراد دارد.

هزینه بهداشتی و سالم نگه داشتن محیط هتل در مقایسه با سایر هزینه های هتلداری رقم ناچیزی است، و این هزینه ناچیز تاثیر بسیار زیادی در جلب رضایت مشتریان دارد.

چرا که با گسترش بیماری های مختلف و خطرناک امروزی در سهرهای مختلف، مسافران و توریست ها ترجیح می دهند مکانی را جهت اقامت انتخاب کنند که صد در صد بهداشتی و عاری از هر گونه حشره موذی باشد.

حشراتی مثل سوسک، مگس، موش که جز آفات همیشگی ایران بوده است ولی ساس تختخوابی چند سالی است که در شهر های بزرگ مثل تهران، شیراز، بندرعباس، بوشهر، مشهد، اصفهان و کرمان انتشار زیادی داشته و این امر بخاطر واردات جنس از کشورهای خارجی و همچنین افزایش مسافران عرب که عمدتاً از کشورهای گرم و مرطوب وارد کشور می شوند می باشد.

حشره ساس در مناطق ذکر شده بسیار زیاد است، عمدتا مسافران به منظور سیاحت و زیارت و اخذ خدمات درمانی به ایران سفر میکنند و سبب انتقال ساس تختخوابی به هتل ها و مسافرخانه ها و سایر واحد های اقامتی در ایران می شوند.

یادمان باشد وجود یک موش در هتل یا مسافرخانه میتواند آبروی چندین ساله یک هتلدار را نابود کند

وجود حشره ه‏ایی نظیر: سوسک های ریز، پشه، مگس و از همه مهمتر ساس در محیط داخلی هتل یک مشکل بزرگ برای اعتبار و آبروی هتل داران عزیز به شمار می آید.

همواره این مشکلات از دید کنجکاوان (مخصوصا خانوم ها) پوشیده نمی‏ماند، آن ها این مشکل را دلیل برکمبود نظارت دقیق مدیریت بر اجرای شرایط بهداشتی می‏شناسند.

وجود این حشرات در داخل لابی، اتاق های هتل، آشپزخانه یا انبار مواد غذایی به هیچ وجه قابل توجیه نیست و برای اینکه چنین موجودات زیان رسانی دراین مکانها یافت نگردند بایستی مسئله مبارزه با حشرات و جوندگان را در هتل ها و مسافرخانه ها جدی بگیریم.

هتل داران عزیز قطعا با خطرات فاجعه بار موش آشنا هستند و شنیدند که موش ها علاوه بر مسایل بهداشتی می توانند یکی از عوامل مهم در ایجاد آتش سوزی بشمار آیند، چرا کار موش ها جوندگیست و اگر سیمهای برق توسط موش ها جویده شود با توجه به اینکه در هتل ها از منسوجات و الیاف آتش زا بسیار استفاده می شود، همین امر باعث آتش سوزی در هتل ها می شود.

از این رو باید مبارزه با موش را تا حد بسیار زیادی جدی بگیریم، برای نابودی و براندازی این موجودات باید دست کم سالی دوبار و به طور مکرر عملیات سمپاشی و مبارزه با موش و حشرات انجام شود.

یادمان باشد وجود یک حشره در هتل یا مسافرخانه میتواند باعث از دست دادن مشتری های شما شود

راه های جلوگیری از تکثیر حشرات موذی در مراکز اقامتی

سمپاشی بهینه و تخصصی

جلوگیری از جمع شدن پسماند مواد غدایی

دفع مرتب و صحیح زباله ها

مسدود نمودن درزها و شکاف ها

پاک نمودن محیط بیرونی از کارتن‌ها و شانه های تخم مرغ و کاغذ های باطله

جلوگیری از نگه داری نان های خشک

ما میتوانیم آرامش را به محل کار و زندگی شما برگردانیم 

جهت مشاوره سمپاشی با کارشناسان ما در ارتباط باشید

شماره مستقیم کارشناس سمپاشی

09128844997