از آنجایی که ویروس کرونا به طور نگران کننده ای در سطح جهان قربانی میگیرد ضدعفونی و رعایت پروتکل های بهداشتی بر علیه این ویروس کشنده یک امر حیاتیست، شرکت کیمیای سبز شرق در این شرایط نگران کننده ترفندهایی برای از بین بردن این ویروس در نظر دارد که این ترفندهای ضدعفونی در هتل، رستوران، کافه، آرایشگاه ها، آپارتمان های پر رفت و آمد و تمامی مراکزی که اجتماعات به صورت عمومی خواهد بود انجام میپذیرد.

شرکت کیمیای سبز شرق دارای مجوز رسمی از وزارتخانه های بهداشت، کشاورزی، کار و دارای گواهی صلاحیت ایمنی پیمانکاران و سال ها تجربه در زمینه HSE (بهداشت، ایمنی و محیط زیست) در کل کشور می باشد.

مراحل و شکل اجرای عملیات ضدعفونی بر علیه کرونا

اعزام کارشناس و متخصص بهداشت محیط جهت نظارت و حفظ اصول ایمنی بهداشتی در زمان اجرای عملیات ضدعفونی کرونا

استفاده از ترکیبات مواد ضدعفونی کننده کلره و الکل اتانل 70%

ضدعفونی کلیه وسایل الکتریکی موجود در ادارات و سازمان ها از جمله کامپیوتر، میز، صندلی، درب های ورود و خروج و…

ضدعفونی کرونا به صورت کاملاً کنترل شده انجام می گردد به صورتی که آسیبی به وسایل الکترونیکی وارد نگردد.

محل هایی که تماس بیشتری دارند مانند: سرویس های بهداشتی، شیرهای آب، دستگیرۀ درب ها، مخزن زباله دان، سینک روشویی، جا کفشی، آشپزخانه و نیز در مشاعات ساختمان ها قسمت هایی مانند آسانسور، کلید پریزها، دستگیرۀ درب ها، نرده های پله و … به صورت کامل ضدعفونی خواهند شد.

کلیه سطوح، کف، دیوارها، میز و مبلمان و کلیۀ نقاطی که افراد با آن در تماس هستند به صورت کامل ضدعفونی علیه ویروس کرونا صورت می گردد.

آموزش ضدعفونی کلیه لباس ها، کفش ها و همچنین وسایل خواب برای کارگران و نگهبانان که در کارگاه ها و کارخانجات به صورت شبانه روز زندگی می کنند توسط کارشناسان کیمیای سبز شرق انجام خواهد گرفت.

تمام کارشناسانی که جهت ضدعفونی کرونا در محل شما حضور پیدا می کنند مجهز به ابزار بهداشت فردی از قبیل ماسک، عینک، دستکش، لباس یکبارمصرف، چکمه و… خواهند بود.

کارشناسان پس از اتمام عملیات ضدعفونی در محل کلیۀ اقدامات احتیاطی جهت پیشگیری از ورود ویروس کرونا به محیط و بحث بهسازی محیط را به مشتریان آموزش خواهند داد، پس از بررسی تهویه محیط در صورت نامناسب بودن سیستم تهویه پیشنهادات لازم جهت ایجاد تهویۀ مناسب را به مشتری ارائه می دهند.

عدم تهویه مناسب در محیط کمک به رشد بیشتر ویروس در فضا می نماید.

جهت مشاوره سمپاشی با کارشناسان ما در ارتباط باشید

شماره مستقیم کارشناس سمپاشی

09128844997